Muminzade

Muhammet Müminzade kimdir?

1974 yılının Şubat ayında İran’ın Tebriz şehrinde dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini Tebriz’de tamamladı. Kuyumculuk mesleğine 9 yaşında merak saldı. Tasarım, kalıplama, döküm için çeşitli eğitimler aldı. 2008-2009 yılları arasında çalışmalarını dijital ortama taşıyan Müminzade;  Matrix ve Zbrush uygulamalarını kullanarak tasarımlar yapmakta. Çalışmalarını kendi bilgi ve tecrübelerini de ekleyerek dijital platformlardan (YouTube) gençlerle paylaşarak yeni nesil tasarımcılar yetiştirmeye devam ediyor.

Kolaylık sağlamak

Çalişmalarimiz ve hedefi̇mi̇z

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte diğer mesleklerde olduğu gibi, kuyumculuk sektöründe de büyük yenilik ve gelişmeler olmuştur. Tasarım ve çizim aşamasında olduğu gibi üretim aşamasında da teknoloji bizlere kolaylık sağlamaktadır. Dijital ortamda tasarım ve çizimi gerçekleştirilen ürünlerin baskısı için de üç boyutlu yazıcılar (3D printer) kullanılmaya başlanmıştır. Verdiğimiz derslerde kullanılan tasarım uygulamalarının en ince ayrıntılarına kadar eğitimi verilmektedir. Eğitim alan herkesin uygulamalı eğitim esnasında kaydı alınarak daha sonrasında kendilerini tekrar etme imkânı da sağlanmaktadır. Kişinin isteğine bağlı olarak; birebir (özel) eğitim imkânı da sunulmaktadır.

Hayalindeki takı ve mücevherleri gerçek hayata taşımak isteyen, tasarımcı ruhuna sahip olan her yaştan insana mesleği en ince ayrıntısına kadar tanıtıp öğreterek, mesleğini benimseyen yeni ve yenilikçi bir nesil yetiştirmek için çalışıyoruz.

Beraber Attığımız adımlar

Danışma

Tam kıvamında hazırlanmış bir fincan Türk kahvesi eşliğinde hayalinizde canlandırdığınız takınızın detaylarını konuşur, tasarım aşamasına geçiş yaparız. Dileyenler için online danışman imkanımız da vardır.

Çizim

Detaylar konuşulur ve fiyat konusuna da anlaşırsak, hiç zaman kaybetmeden ürün çizimi işlemine başlanacaktır.

Tanıtım

Çizim aşamasının ardından tasarım sizlere sunulmakta ve eğer beğenir, onay verirseniz üretim aşamasına geçilecektir.

Üretim

Eğer isterseniz, sizin isteğiniz doğrultusunda sizin için hazırladığımız tasarımın dökümünü de memnuniyetle yaparız.

Sunum

Tüm işlemlerin ardından sizleri ofisimize davet ederek Türk kahvesi ikramımız ile birlikte tüm aşamaları tamamlanmış olan takınızı kullanımınıza sunacağız.