Çizim programları

MATRİX ve ZBRUSH cizimi

Hayalindeki tasarımı kendi dokunuşları ile üç boyutlu olarak hazırlamak isteyenler için Matrix ve Zbrush eğitimleri online veya örgün olarak verilebilmektedir. Matrix kurslarımız isteğe bağlı olarak birebir (kişiye özel) verilebilmektedir. İsterseniz eğitimlerin teknik bölümleri (çizim) için özel ders alabilirsiniz.

Bu iki uygulama bizlere daha kolay ve daha detaylı tasarımlar yapma imkânı sunmaktadır. Şekillendirilmiş tasarımları 3 boyutlu olarak görmemize ve detaylı inceleme yapmamıza olanak sağlamaktadır.

Döküm

Kaplama nedir?

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte diğer mesleklerde olduğu gibi, kuyumculuk sektöründe de büyük yenilik ve gelişmeler olmuştur. Tasarım ve çizim aşamasında olduğu gibi üretim aşamasında da teknoloji bizlere kolaylık sağlamaktadır. Dijital ortamda tasarım ve çizimi gerçekleştirilen ürünlerin baskısı için de üç boyutlu yazıcılar (3D printer) kullanılmaya başlanmıştır. Verdiğimiz derslerde kullanılan tasarım uygulamalarının en ince ayrıntılarına kadar eğitimi verilmektedir. Eğitim alan herkesin uygulamalı eğitim esnasında kaydı alınarak daha sonrasında kendilerini tekrar etme imkânı da sağlanmaktadır. Kişinin isteğine bağlı olarak; birebir (özel) eğitim imkânı da sunulmaktadır.

Hayalindeki takı ve mücevherleri gerçek hayata taşımak isteyen, tasarımcı ruhuna sahip olan her yaştan insana mesleği en ince ayrıntısına kadar tanıtıp öğreterek, mesleğini benimseyen yeni ve yenilikçi bir nesil yetiştirmek için çalışıyoruz.

El işçiliği

Sadekar nedir?

Yapılmış ancak henüz taşları takılmamış ve cilalanmamış ürünlere ‘sade’ denir. Özellikle tamamen el işçiliği gerektiren bu üretimi yapmak büyük bir ustalık gerektirmektedir. Taşlı veya taşsız mücevherlerin değerli maddelerden (altın, platin gibi) yapılmış olan kısımlarını üreten kimse sadekâr olarak adlandırılır.

Hızlı şekilde

Kargo ve teslimat

Hangi ülkede olursanız olun, siparişini vermiş olduğunuz takılarınızın tasarımını büyük bir özenle hazırlayıp sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.